Slovenský výrobca

Sme tu pre pánov v sfére business obliekania a casual štýlu

Zekon

Predstavenie značky Zekon

Spoločnosť Zekon pod svojou výrobnou značkou Mikä Rauta je odrazom maximálneho profesionálneho prístupu v oblasti pánskej módy. Okrem zamerania sa na outfity špeciálnych životných udalostí, akými sú svadby, stužkové slávnosti a pod. sústreďujeme svoju pozornosť i na pánov v sfére business obliekania a casual štýlu. Našou snahou je obliecť Vás pod jednou strechou od hlavy po päty nech už sa chystáte kamkoľvek. Široká ponuka doplnkov, od košieľ, cez topánky, až po manžetové gombíky zaručuje pestrú variáciu vyskladania ideálneho outfitu. V súlade s odborným poradenstvom už nikdy nebude nakupovanie tým, čím bolo doteraz.

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti pánskej konfekcie a v oblasti vývoja svetovej módy sa Vám snažíme zhmotniť na výrobkoch ponúkaných priamo u nás v značkovej predajni už niekoľko generácií. Široký sortiment ponúkaných strihov, materiálov, farebných prevedení je odrazom každodennej snahy o zdokonaľovanie sa. Tvoríme každý jeden detail tak, aby bol čo najidentickejší s predstavou zákazníka. Radi sa staneme aj súčasťou Vášho života.

S úctou Zekon.

Voľnočasové nohavice ako podstatná súčasť odevu miliónov ľudí na celom svete je jednoznačne každodennou záležitosťou každého z nás.

Pokiaľ plánujete svojim zovňajškom demonštrovať vlastnú tvorivosť a posilniť osobnosť a súčasne prejaviť úctu k pozícií, ktorú zastávate, ale aj k ľuďom, s ktorými sa stretávate je pre vás športové sako ako stvorené.

Ako vznikne oblek pre úspešného muža?