Slovenský výrobca

Pánske košele vyrábané pre svetové značky

Marco Moralli

Prestavenie značky Marco Moralli

Rodinná fabrika bola založená v roku 1994 a je zameraná na výrobu pánskeho a dámskeho oblečenia na objednávku obchodných partnerov, i na vlastné účely. Fabrika predstavuje modernú výrobnú jednotku vybavenú technológiami umožňujúcimi realizáciu aj náročných výrobných techník.

Značka Marco Moralli pôsobí v módnom biznise od roku 2006. Jej produkcia je určená náročnému zákazníkovi.

Výkladnou skriňou Marco Moralli sú pánske košele vyrábané pre svetové značky i vlastnú produkciu. Široký ponukový diapazón košieľ pokrýva rôzne príležitosti, čomu sú prispôsobené aj strihové prevedenia slim fit či regular fit. Nadčasovosť a modernosť v kombinácií so zaujímavými detailmi spracovania dotvárajú sofistikovaný vzhľad každej pánskej košele.

Košele sú vyrábané zo 100%nej bavlnenej tkaniny v rôznych povrchových úpravách, od „easy iron“, cez „non iron“ až po poslednú novinku na trhu, tzv. „never iron“. Ide o unikátnu úpravu materiálu použitého na výrobu košieľ, ktoré sú tak omnoho príjemnejšie na nosenie, pretože sa lepšie prispôsobia telu a jeho pohybu. Úprava neničí prirodzené vlastnosti bavlny, zachováva priedušnosť materiálu a schopnosť absorbovať pot. Špeciálne upravené vlákno košele sa pôsobením telesného tepla narovná a košeľa sa tým sama „žehlí“. Vďaka čomu pôsobí sviežo aj po celom náročnom dni nosenia.

S úctou tim Marco Moralli

Svetlomodrá košeľa doplnená kontrastnými gombíkmi, vnútorným stojačikom a manžetou tmavomodrej farby. Vďaka povrchovej úprave Easy Iron sa ľahko žehlí.

Táto módna pánska košeľa so zaujímavým printom v tmavomodrej kombinácií s fialovou je vyrobená zo 100% bavlny. Hodí sa k džínsom i elegantným nohaviciam.