Dámska móda

Stálu ponuku tovaru tvoria kostýmy, nohavice klasické, ale aj voľnočasové, blúzky, spoločenské šaty, cez letnú sezónu tričká, sukne, šaty ale aj plavky a spodné prádlo. Voľnočasové nohavice a saká sú zo zmesí bavlna elastan, ktoré dostanú špecifický vzhľad a vlastnosti po enzýmovom praní. Takto upravené výrobky sú stálofarebné, majú jemnejší omak a ľahkú údržbu. Spoločenské šaty sú vždy v módnych farbách, stihovo nadčasové a z dezénov, ktoré sa neopakujú. Niektoré kusy sú jedinečné a naozaj originálne.

Zimnú kolekciu vždy dopľňajú kabáty, v poslednej dobe prevažoval materiál 100% PES, ktorý z lícnej strany vypadá ako koža a z rubnej ako kožušina s nízkym vlasom, tento materiál sa dá prať a má dobré tepelnoizolačné vlastnosti. Bežne ponúkame výrobky od veľkosti 36 až 52, ale v prípade, že zákazníčka má záujem o väčšie číslo je možné doobjednať.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Carlopik Kolekcia jeseň zima 2010 Carlopik Kolekcia jeseň zima 2010 Carlopik Kolekcia jeseň zima 2010 Carlopik Kolekcia jeseň zima 2010

Pracovné odevy

Firmy POZOR!!!
Ponúkame dodávku dámskych a pánskych pracovných odevov a doplnkov. Tieto pracovné odevy sú vyrobené sériovým spôsobom výroby. Táto konfekcia zabezpečuje perfektný vzhľad, vysoký komfort používania a ľahku údržbu. Každému klientovi zaručujeme individuálny prístup, kde je navrhnutý alebo odporučený najoptimálnejší strih odevu a materiálu, ktorý je s klientom podrobne prekonzultovaný.

Všetko je o pocitoch, na tom vašom nám záleží.